15655.
347. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 800 Ft
4,86 EUR, 5,29 USD
Rejtő László: Az arancsapat és árnyai. Színes sportkönyvtár. Bp.,1966, Sport. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, kissé hiányos papír védőborítóban.