Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 73

17221.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17222.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
[James Fenimore ]Cooper: Vadölő. Az ifjúság számára báró Eötvös József utasítása szerint átdolgozva. Ifjúsági Könyvtár. III. kötet. Bp.,1873, Légrády, 221 p.+ 6 t. (színes, litografált képtáblák.) Második javított kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső borítóra kasírozták, egy lap kijár, két képtábla hiányzik, megviselt állapotban. Nagyon ritka!
17223.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zelk Zoltán: Négy vándor és más mesék. Biczó András. Bp.,1947,Dante. Átkötött félvászon-kötés.
17224.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Ujhelyi Sándor-Hodászy Miklós: Játékkönyv I. rész: Gyermekek számára. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
17225.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17226.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
3 db mozgathatós mesekönyv, sérülésekkel, hiányokkal: Piroska és a farkas, Hófehérke, Csipkerózsika
17227.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
A. A. Milne Micimackó-Micimackó kuckója Móra Ferenc Könyvkiadó, 1979. Kiadói papírkötés, egy szamárfüllel
17228.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Móra Ferenc: Móra olvasókönyv. Válogatta és szerkesztette: Frech Judit. Tényi Katalin illusztrációival. Kaposvár, é.n., Holló és Társa. Kiadói kartonált papírkötés.
17229.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Joanna Jellinek-Molnár Ágnes: Györgyike és a sárkány. Fordította: F. Nagy Piroska. Bp.,1986, Móra. Kiadói papírkötés.
17230.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Münchausen vidám kalandjai. Feldolgozta Bürger nyomán Elena Chmelová. Fordította: Tordon Ákos. Illusztrálta Vincent Hlozník. Pozsony, 1975, Mladé Letá. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Első kiadás.
17231.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17232.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft