https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~2000007/Hejas-Endre-A-sikeres-meheszkedes-feltetelei-modja-es-eszkozei-Bp-1926-Patria-448-p~II1974114
1974114
16857
347
Books: Gastronomy and Gardening
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
LeÃrás:
Héjas Endre: A sikeres méhészkedés feltételei, módja és eszközei. Bp.,1926, "Patria", 448 p. Kiadói kopott félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az első két lap szélén kis szakadásokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor