Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 211

16667.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16668.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16670.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16671.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1972 Kass János (1927-2010) grafikusművész 2 db kiállítási katalógusa. Rajta a művész dedikációjával.
16672.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1968 Anna Margit kiállítási katalógusa. Salgótarján, Magyar Hirdető-ny., A szerző által dedikált.
16673.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16674.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1928 Magyar Művészet IV. évf. 7. szám. Bp., Athenaeum. A borítója szakadozott, a kötése szétvált, és részben elvált a borítótól.
16675.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Nagy Elemér: Mai finn építészet. Bp., 1976, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft