Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Jókai Mór: A kik kétszer halnak meg. I-II. kötet. Jókai Mór összes művei. LXII-LXIII. kötet. Nemzeti Díszkiadás. Bp.,1897, Révai, 4+396+4+275+3 p. Kiadói aranyozott gerincű egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, az első kötetben két kijáró lappal és rajtuk kis lapszéli szakadásokkal.
17306.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Fekete István: Lutra. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
17307.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17308.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
17309.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17310.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kosztolányi Dezső: Páva. A borító rajza Végh Gusztáv munkája. Bp.,(1920),Légrády, 173 p. Első kiadás. Kiadói kissé szakadozott papírkötésben.
17311.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Tompa László: Hol vagy, ember? Versek. Cluj/Kolozsvár,1940, Erdélyi Szépmíves Céh,(Minerva-ny.), 92+4+IV p. Első, számozott kiadás. Kiadói félpergamen kötés. Számozott, 177. számú példány.   Ez a könyv az Erdélyi Szépmíves Céh tagja: Dr. Osváth Ákos számára készült. ex libris-szel.
17312.

Tompa László: Hol vagy, ember? Versek. Cluj/Kolozsvár,1940, Erdélyi Szépmíves Céh,(Minerva-ny.), 92+4+IV p. Első, számozott kiadás. Kiadói félpergamen kötés. Számozott, 177. számú példány. "Ez a könyv az Erdélyi Szépmíves Céh tagja: Dr. Osváth Ákos számára készült." ex libris-szel."

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
14
17313.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17314.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Vörösmarty Mihály minden munkái X. XI. kötet. Pest, 1863, Ráth Mór, (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.),406 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, gerincen kis sérülés, de jó példány.
17315.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17316.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Magyar Népdalok és Románczok Könyve. Válogatott gyűjtemény. II. kötet. Bp., 1888, Franklin. Vörösmarty Mihály acélmeszetes arcképével, készítette: Karl Moritz Lämmel. Javított kartonált kötés, kopottas állapotban.
17317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft