https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 322

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Móricz Zsigmond: Kárpáti emlék. Összevál. és előszóval ellátta: Fazekas László. A szövegrajzokat és a borítólapot rajzolta: Litkey György. Nemzeti könyvtár 148-149. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.
17402.

Móricz Zsigmond: Kárpáti emlék. Összevál. és előszóval ellátta: Fazekas László. A szövegrajzokat és a borítólapot rajzolta: Litkey György. Nemzeti könyvtár 148-149. Bp.,1944, Stádium. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
13
Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.
17403.

Andersen György: Csókok. Andersen György harmadik könyve. Bp.,[1925], Kultúra, 92+4 p. Papírkötésben, szakadt borítóval, felvágatlan.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.
17404.

Bayer József: Shakespeare drámái hazánkban. I-II. kötet. (Egybekötve.) Bp.,1909, Kisfaludy-Társaság,(Franklin-Társulat-ny.), XVI+746+XII+385 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, a gerincén hiányos címkével, kissé kopott borítóval, jó állapotban. Egyetlen kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült.
17405.

Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. REPRINT! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, sérült.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Esterházy Péter: Termelési-regény (kisssregény). DEDIKÁLT! Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17406.

Esterházy Péter: Termelési-regény (kisssregény). DEDIKÁLT! Bp., 1979, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
18
Agatha Christie műveiből 10 kötet:  És eljő a halál, Ferde ház, Szunnyadó gyilkosság, A titokzatos Négyes, A Sittaford-rejtély, Az ABC-gyilkosságok, A Bertram-szálló, Nyílt kártyákkal, Egy marék rozs, Gyilkosság Mezopotámiában.  Bp., Európa-Hunga. Kiadói papírkötés, változó állapotban.
17407.

Agatha Christie műveiből 10 kötet: És eljő a halál, Ferde ház, Szunnyadó gyilkosság, A titokzatos Négyes, A Sittaford-rejtély, Az ABC-gyilkosságok, A Bertram-szálló, Nyílt kártyákkal, Egy marék rozs, Gyilkosság Mezopotámiában. Bp., Európa-Hunga. Kiadói papírkötés, változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17408.

M. M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Fordította: Könczöl Csaba. Mérleg sorozat. Bp.,1985, Európa. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17409.

Tar Sándor: Szürke galamb. Bp.,1998,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Gari Kaszparov-Mig Greengard: Közeleg a tél. Miért kell megállítani Vlagyimir Putyint és a szabad világ ellenségeit? Fordította: Hegedűs Péter-Garamvölgyi Andrea-Morvay Péter. Bp.,2015, HVG Kiadó Zrt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17410.

Gari Kaszparov-Mig Greengard: Közeleg a tél. Miért kell megállítani Vlagyimir Putyint és a szabad világ ellenségeit? Fordította: Hegedűs Péter-Garamvölgyi Andrea-Morvay Péter. Bp.,2015, HVG Kiadó Zrt. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm
17411.

Simon Géza Gábor: A szegedi Molnár Dixieland története. Szeged, 1984, Bartók Béla Művelődési Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A Molnár Dixieland tagjai, így Dr. Molnár Gyula által dedikált. + Molnár Dixieland Band Szeged Oldtimers matrica, 10x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Telekiek alapítványa. Az Akadémiai Könyvtár az alapítástól az önálló könyvtárépületig. 1826-1988. MTA Könyvtárának közleményei. Összeállította: Fekete Gézáné. Bp., 1989, MTA Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17412.

Telekiek alapítványa. Az Akadémiai Könyvtár az alapítástól az önálló könyvtárépületig. 1826-1988. MTA Könyvtárának közleményei. Összeállította: Fekete Gézáné. Bp., 1989, MTA Könyvtára. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.
17413.

Babits Mihály: A második ének. A könyv kiállítását Lengyel Lajos tervezte. Az előszót Török Sophie írta. A címlaprajz Bernáth Aurél műve. Bp.,1942, Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt., (Hungária Nyomda-ny.), 103 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban. Számozott (2000/1323.) példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz