https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000018/Luis-Velez-de-Guevara-A-santa-ordog-Szego-Istvan-forditasat-atdolgozta-Benyhe-Janos-K~II1916993
1916993
17300
347
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
LeÃrás:
Luis Vélez de Guevara: A sánta ördög. SzegÅ‘ István fordÃtását átdolgozta: Benyhe János. Kondor Béla 10 db rézkarcával. Bp., 1962, Európa, 129+3 p+10 t. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Megjelent 5000 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: cserveni_ödön