40 000 Ft
108,11 EUR, 117,65 USD
cca 1890 Fischer áttört váza, peremén apró lepattanással, kézzel festett keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), apró kopásnyomokkal, alján átfúrt, formaszám: 1073, m:21 cm