Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1964598
19024
346
Jewellery
Ezüst(Ag) karlánc jelzett, h: 18 cm + ezüst(Ag) gyűrű kővel, méret: 55, bruttó: 4,4 g 1964593
19025
346
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 6,1 g 1964553
19026
346
Jewellery
Ezüst(Ag) virágos fülbevalópár kővel, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 2,1 g 1961008
19027
346
Jewellery
Ezüst(Ag) markazitos virágos kitűző, jelzett, sérült, 5,3×2 cm, bruttó: 6,8 g 1960996
19028
346
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán masnis kitűző, jelzett, 5,2×2,5 cm, nettó: 4,8 g 1960992
19029
346
Jewellery
Ezüst(Ag) őzlábas csavart nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 9,1 g 1960991
19030
346
Jewellery
Ezüst(Ag) antik szobros fűszerkanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 8,6 g 1960989
19031
346
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás nyelű fűszerkanál, jelzett, h: 9,3 cm, nettó: 7,2 g 1960981
19032
346
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) képkeretes medál, jelzett, d: 6,4 cm, bruttó: 24,5 g 1960979
19033
346
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített hattyú alakú kitűző, jelzett, 5,5×2,8 cm, bruttó: 9 g 1960978
19034
346
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns négyszögletes masszív karperec, biztonsági lánccal, jelzett, 6,5×6 cm, nettó: 32 g 1960985
19035
346
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel díszített fülbevalópár, jelzett, 2×1,2 cm, bruttó: 7,5 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: