https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 203
Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Katalógusszám szerint növekvő
Katalógusszám szerint csökkenő
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
12
24
48
72
1453726
19193
346
0
120000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst (Ag.) tárgyak, sérültek, közte három antik ezüst, összesen: 5 db, nettó: 710 g
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1448817
19194
346
0
60000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (CS), kis hibákkal, m:28 cm, nettó:429 g 1448768
19195
346
0
70000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) gyertyatartó, jelzett, mesterjeggyel (SB), kis horpadásokkal, nettó:365 g, m:30 cm 1963883
19196
346
0
28000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst (Ag.) fűszertartó, üveg betéttel, kiskanállal, jelzettek, bruttó 71,7 g 1966169
19197
346
0
32000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst Iráni tejkiöntő és cukortartó 900-as ezüst, perzsa mintával, jelzett. 112 g d:8 cm, m:8 cm 1966066
19198
346
0
14000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst pipere készlet. Kézitükör 25 cm, két kefe. Monogramos, jelzett. 1966078
19199
346
0
34000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst szószos edény. Jelzett, 171 g. 13x19cm 1966086
19200
346
0
18000
Jewellery
EgyĂŠb
Gazdagon díszített, áttört ezüst fűszertartó metszett üveggel. Jelzett. nettó 50 g. 9 cm 1966167
19201
346
0
9000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst váza kis horpadással, súlyozott. Jelzett. Br: 179 g 21 cm 1966168
19202
346
0
28000
Jewellery
EgyĂŠb
Ezüst gyertyatartó perzsa mintával, jelzett. 172g 11 cm 1842116
19203
346
0
60000
Jewellery
EgyĂŠb
Antik ezüst (Ag.) tál, jelzett, apró horpadással, m:8 cm, d:16,5 cm nettó:439 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
További oldal navigáció Nyitva tartás
Hétfő: 12-17
Keddtől Szerdáig: 10-17
Csütörtök: 10-19
Péntek: zárva
Hétvége: zárva
© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám:
Itt követheti, hogy hol tartunk a teremben. A tétel oldalán tud ajánlatot tenni.
Tétel kosárba rakva
Vásárlás folytatása
 
Pénztárhoz