Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 203
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1944422
19120
346
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr csiga, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 9,3 g 1944429
19121
346
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr fényképtartó keret, jelzett, 4×2,5 cm, nettó: 11 g 1944513
19122
346
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr hajó, jelzés nélkül, 6,5×5 cm, nettó: 26,1 g 1392601
19123
346
Jewellery
Ezüst (Ag) töltő ceruza, kopott zománc díszítéssel, h:12 cm, bruttó:15 g 1910815
19124
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) fülbevaló pár, csiszolt kristályüveggel, jelzés nélkül, bruttó: 24,1 g 1910807
19125
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) kereszt medál, jelzés nélkül, nettó:6,3 g 1910733
19126
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) olasz karkötő, jelzett, h:19 cm, nettó: 4,5 g 1912794
19127
346
3800
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc tahiti gyönggyel és cirkon medállal, jelzett, bruttó: 5,8 g 1914045
19128
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) kereszt medál cirkon kövekkel, jelzés nélkül, 6,5×4,5, bruttó:11,5 g 1913888
19129
346
Jewellery
Ezüst (Ag.) markazit köves bross, bruttó: 14,2 g 5×5 cm 1913624
19130
346
17000
Jewellery
Ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt rubinnal, jelzett, méret: 56, bruttó:6,8 g 1913909
19131
346
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) gyűrű, csiszolt cirkonnal, jelzett, méret:54, bruttó: 9,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft