15082.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Fritz Ohle: Az idegenlégió karavánja. A világ körül. Fordította: Bendek Marcellné. Bp.,é.n.,Dante. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.