2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Szüts Mihály: Mezőgazdasági becsléstan. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület. Bp.,1896, "Pátria", X+219 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza címlappal, foltos lapokkal, névbélyegzővel.