1 000 Ft
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Gróf Bánffy Miklós oldalszámon belüli egészoldalas illusztrációival. Kolozsvár,1932.,Erdélyi Szépmíves Céh, 191+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, számozatlan példány.