3 000 Ft
Dr. Nádaskay Béla-Schwenszky Ármin: Patkolástani kézikönyv. Bp.,1902, (Buischmann F.-ny.), XVI+256 p. Negyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, a könyvtest egyben van, de elvált a borítótól, a címlap és az elülső szennylap elvált a könyvtesttől. "Budapesti M. Kir. Állatorvosi Főiskola Patkolója" bebélyegzéssel.