Raszler Károly (1925-2005): Virágszálak. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/Raszler-Karoly-1925-2005-Viragszalak-Rezkarc-papir-jelzett-9-5C39714-5-cm~II1962115
1962115
10505
346
Ex libris - small-graphics
Leírás: Raszler Károly (1925-2005): Virágszálak. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5×14,5 cm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: