Moser kis hamuzó tálka, formába préselt, jelzett, kopott, nagyon apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500008/Moser-kis-hamuzo-talka-formaba-preselt-jelzett-kopott-nagyon-apro-csorbaval-d6-5-cm~II1936630
1936630
11252
345
Glass-objects
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,92 EUR , 20,59 USD
Leírás: Moser kis hamuzó tálka, formába préselt, jelzett, kopott, nagyon apró csorbával, d:6,5 cm
: turóczi_márk