Weimar Dora teás csésze aljjal és süteményes tányérral, matricás, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Weimar-Dora-teas-csesze-aljjal-es-sutemenyes-tanyerral-matricas-jelzett-apro-kopasnyomo~II1958181
1958181
11203
345
Leírás: Weimar Dora teás csésze aljjal és süteményes tányérral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d:19 cm
: turóczi_márk