Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Adams-angol-porcelan-teas-keszlet-3-db-cseszeplusalj-tejkionto-kezzel-festett-jelzett-apro~II1937399
1937399
11218
345
Leírás: Adams angol porcelán teás készlet: 3 db csésze+alj, tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: