1954 Szabad Ifjúság V. évf. 146. sz., 1954. június 22. Bp., Szikra-ny., 6 p. A címlapon kis kivágással. Benne, a címlapon és az utolsó oldalon a Magyarország-Nyugat-Németország 8:3-as meccs híreivel.
1956 Népszava. Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja, 7 száma, 1956. október 26., 29.-31., november 1-3., változó, egy szám szakadozott, viseltes.
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, az elülső kötéstáblán hosszában gyűrődés, törés. Megjelent 3500 példányban.
Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.