William F. Bolton: Railwayman's Diesel Manual. London,(1958) ,G.H. Lake&Co. Ltd. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban. + Railway Directory & Year Book. 1967-1968. London, 1967, Transport&Technical Pub. Ltd. Angol nyelven. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
A vasúti tisztképzés száz éve. 1887-1987. MÁV Tisztképző és Továbbképző Intézet. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés.