Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 35

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,Pária, 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötésben, a gerince sérült, szétvált. Csak első kötet. +2 db vadászati tilalmi időszak táblázattal. (1942, 1950-51.)
16850.

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Kiadói papírkötésben, a gerince sérült, szétvált. Csak első kötet. +2 db vadászati tilalmi időszak táblázattal. (1942, 1950-51.)

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16851.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Bp.,1993, Welcome. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16852.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Robert Scharff: The Collier Quick and Easy Guide to Hunting. New York, 1963, Collier Books. Első kiadás. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
16853.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16854.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16855.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kittenberger Kálmán: Afrikai vadászkönyv + Vadászkalandok Afrikában (2x) + A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
16856.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16857.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Véber Károly (szerk.): Medvék, őzek, farkasok. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
16858.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16859.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vadászat Magyarországon. Szerk. Lakatos Ernő et al. Bp., 1980, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16860.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Széchényi Zsigmond 2 műve:  Csui!... Afrikai vadásznapló. Afrikai vadásznapló 1928. október - 1929. április.   Nahar. Indiai utinapló. Bp., 1973-1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésekben, kiadói kissé szakadt papírborítókban.
16861.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft