15057.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.