15039.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Baktay Ervin: A világ tetején. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain nyugati Tibetbe. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, védőlap kiszakadt, kissé kopottas állapotban.