https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Technika

Tételek száma: 44

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bagossy Béla: Elektromos erőátvitel. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.
17005.

Bagossy Béla: Elektromos erőátvitel. Bp., é. n., Athenaeum. Papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Jorge Palomer Pons: Tricotosas Circulares. Barcelona,1965,Bosch. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
17006.

Jorge Palomer Pons: Tricotosas Circulares. Barcelona,1965,Bosch. Spanyol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. A szerző által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.
17007.

Réti M.: A melegvízfűtés. Bp.,1930, Kunossy, 165+2+31+18 p.+ 11 t.(II-VI.,VIII-XII., XVI., XXII-XXIV. táblázatok.) Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső szennylapon kis lyukkal, hiányzó táblázatokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Rad der Zeit. eine Unternehmensdokumetation der Audi Ag. Ingolstadt 1989. 217p. + 4 p. Kiadói kartonálásban
17008.

Rad der Zeit. eine Unternehmensdokumetation der Audi Ag. Ingolstadt 1989. 217p. + 4 p. Kiadói kartonálásban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Merényi Gábor-Dr. Kocsis József: Korszerű fonástechnológia I. kötet. Bp.,1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 233 példányban.   Az egyik szerző, Dr. Merényi Gábor által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.
17009.

Dr. Merényi Gábor-Dr. Kocsis József: Korszerű fonástechnológia I. kötet. Bp.,1966, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 233 példányban. Az egyik szerző, Dr. Merényi Gábor által, Vékássy Alajos (1908-1999) műszaki tudományok doktora, egyetemi professzor részére dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Auto und Technik Museum Sinsheim. Das große Museumsbuch. Angol - német. Kiadói kartonálásban
17010.

Auto und Technik Museum Sinsheim. Das große Museumsbuch. Angol - német. Kiadói kartonálásban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes textilgyártással kapcsolatos könyvtétel, 8 db:   Vékássy Alajos: Hurkolt kelmék kötése I. rész. Bp.,1950., Tankönyvkiadó. Félvászon-kötésben.  Dr. Vékássy Alajos: Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II. Bp.,1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 283 példányban.   Vékássy Alajos-Dániel László-Feleki László: A kelmeszerkezettan alapjai. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 350 példányban.  Galambos Attila: Fonalgyártó szakmai ismeret 2. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben. Megjelent 2000 példányban.   Zoles József-Simó Pál-Apáthy István: Technológia I. (Hurkoló technológia.) Bp., 1973, Műszaki. Kiadói papírkötésben, melléklettel. Megjelent 1540 példányban.   Dr. Havas Ivánné: Hurkolás-technológia I. kötet. Bp., 1976, Statisztikai. Kiadói papírkötésben.   Albert Diebler: Technologie der Rundstrickerei. Berlin, é.n, Konradin. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötésben, de belül jó állapotban.   John Chamberlain: Knitting Mathematics and Mechanisms. Leicester,é.n., City of Leicester College of Technology. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.  Változó állapotban.
17011.

Vegyes textilgyártással kapcsolatos könyvtétel, 8 db: Vékássy Alajos: Hurkolt kelmék kötése I. rész. Bp.,1950., Tankönyvkiadó. Félvászon-kötésben. Dr. Vékássy Alajos: Kötött-hurkolt kelmék geometriai elemzése II. Bp.,1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Megjelent 283 példányban. Vékássy Alajos-Dániel László-Feleki László: A kelmeszerkezettan alapjai. Bp.,1954, Könnyűipari Kiadó. Kiadói félvászon-kötésben. Megjelent 350 példányban. Galambos Attila: Fonalgyártó szakmai ismeret 2. Bp.,1983, Műszaki. Kiadói papírkötésben. Megjelent 2000 példányban. Zoles József-Simó Pál-Apáthy István: Technológia I. (Hurkoló technológia.) Bp., 1973, Műszaki. Kiadói papírkötésben, melléklettel. Megjelent 1540 példányban. Dr. Havas Ivánné: Hurkolás-technológia I. kötet. Bp., 1976, Statisztikai. Kiadói papírkötésben. Albert Diebler: Technologie der Rundstrickerei. Berlin, é.n, Konradin. Német nyelven. Kiadói sérült papírkötésben, de belül jó állapotban. John Chamberlain: Knitting Mathematics and Mechanisms. Leicester,é.n., City of Leicester College of Technology. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
3 db műszaki könyv - A GAZ-24 Volga típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.
17012.

3 db műszaki könyv - A GAZ-24 "Volga" típusú gépkocsi javítási és karbantartási utasítása + Tehergépjármű díjszabás 1968. + Gépkocsijavítási munkák XVIII. kötet. Kiadói papírkötés, kötetenként változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Nyomdaipari fototechnika a könnyűipari technikusok számára. Bp., 1961, Műszaki. Vászonkötésben, jó állapotban.
17013.

Nyomdaipari fototechnika a könnyűipari technikusok számára. Bp., 1961, Műszaki. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Angol-magyar, magyar-angol műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1983-1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
17014.

Angol-magyar, magyar-angol műszaki szótár I-II. kötet. Szerk.: Nagy Ernő, Klár János. Bp.,1983-1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Lőrincz József: Az édes szudáni cirokfű, valamint a silókukorica öntözéses termesztésének egyes kérdései meszes homoktalajon. hn.,1963, nyn. Papírkötésben. Az összefoglalás végén a szerző aláírásával.
17015.

Dr. Lőrincz József: Az édes szudáni cirokfű, valamint a silókukorica öntözéses termesztésének egyes kérdései meszes homoktalajon. hn.,1963, nyn. Papírkötésben. Az összefoglalás végén a szerző aláírásával.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Kruspér István: Egy új mérlegrendszer. Bp.,1878, MTA, 20 p.+1 t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.
17016.

Kruspér István: Egy új mérlegrendszer. Bp.,1878, MTA, 20 p.+1 t. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz