Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1500010/Otto-Weininger-Nem-es-jellem-Elvi-tanulmany-Forditotta-Gabor-Andor-Bp-en-Dick-Mano-Kia~II1960547
1960547
16965
345
Books: Social sciences
Kikiáltási ár:
800 Ft 2,16 EUR , 2,35 USD
Leírás: Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Fordította Gábor Andor. Bp.,é.n, Dick Manó. Kiadói aranyozott egész-vászonkötés, jó állapotban.
: tánczos_gábor