Erdődi János: Neveléstan. I-III. rész. I. rész: Embertan. Neveléstan I... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1500010/Erdodi-Janos-Nevelestan-I-III-resz-I-resz-Embertan-Nevelestan-II-resz-III-resz-Ne~II1955435
1955435
16959
345
Books: Social sciences
Leírás: Erdődi János: Neveléstan. I-III. rész. I. rész: Embertan. Neveléstan II. rész. III. rész: Nevelés-történelem. Bp.,1881-1882, Lauffer Vilmos. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
: tánczos_gábor