16669.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
800 Ft
Mednyánszky. A bevezető tanulmányt írta: Aradi Nóra. Bp., 1983, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos egészvászon borítóval, szakadt, kopott, foltos papírborítóval, dohos.