Mányokitól Aba Novákig. A magyar képzőművészet a Szovjetunió múzeumaiban. Szerk.: Osztrovszkij, Grigorij - Seleszt, Dmitrij. Bp., 1988, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval.
The Ultimate American Country Living. Lifestyle Compendium. New York,1992,Crescent Books. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
A korondi kerámia. Ceramica din Corund. Csíkszereda (Miercurea-Ciuc),1981, Hargita Megye Művelődési és Szocialista Nevelési Bizottsága-Népi Alkotások és Művészeti Tömegmozgalom Hargia Megyei Irányító Központja. Magyar és román nyelven. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Fecske András: A figurativitás problémái a kortárs hazai festőművészetben (1945-1990). Bp., 1995, HG (Figuratív piktúra 1.). Papírkötésben, jó állapotban.
Baktay Ervin: India művészete. A történelem és a művelődés keretében az őskortól a XX. századig. Bp.,1958, Képzőművészeti Alap, 470+2 p.+ 6 t.(Színes, egy kihajtható, hártyapapírral.) Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban, egyébként jó állapotban.