https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 169

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
16642.

Victor Bockris: Warhol. The Biography. 75th Anniversary Edition. h.n.,2003, Da Capo Press. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.+ Andy Warhol-Pat Hackett: Popism. The Warhol Sixties. Orlando, 1980, Harvest Books. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.
16643.

Pat Hackett (szerk.): The Andy Warhol Diaries. New York-London,1989,Grand Central Publishing. Fekete-fehér fotókkal. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, a gerinc deformált, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.
16644.

Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. I-II. kötet. Bp., 1900, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 6+116+117-235+1+10 p.+23 t. Második kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal, a II. kötet kötése sérült, szétvált, az I. kötet borítója szakadt, hiányzó rézkarccal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16645.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16646.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IV. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1905, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Címlap nélkül. Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16647.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. VI. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1907, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói, enyhén sérült egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.
16648.

Művészet. Szerk.: Lyka Károly. IX. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társálat. Budapest, 1910, Singer és Wolfner, (műmellékletekkel) t. Kiadói egészvászon kötés, Lyka Károly, Divald Kornél, Lechner Ödön, Lándor Tivadar, és mások tanulmányaival, közte Lándor Tivadar: In memoriam Zichy Mihály írásával. Számos szövegközti, és egészoldalas illusztrációval, többek között Rippl-Rónai József, Zichy Mihály, Vaszary János és mások illusztrációival.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.
16649.

Haranghy Jenő: A rajzolás iskolája. Kezdettől a művészetig. Bp., [1943], Győző Andor, 248 p. Második, bővített kiadás. Képekkel illusztrált. Kiadói haránt-alakú félvászonkötés, laza fűzéssel, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
6
Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.
16650.

Modern magyar festőművészek. A modern magyar festészet fejlődése. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp.,(1905), Hornyánszky, 140 p.+10 t.. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötésben, Gottermayer-kötés, a gerincen és a borító sarkain kopásnyomokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16651.

Lichner Magdolna(szerk.): Kozma Lajos, az iparművész (1884-1948). Bp., 1994, Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
1
Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban
16652.

Fecske András: Eigel István. Tassy Klára. Dedikált. Eigel István (1922-2000) festőművész, iparművész, író dedikációjával Sümegi György (1947- ) muzeológus, művészettörténész részére. Bp., 1996. Hollósy Galéria. Kiadói papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm
16653.

Dalí: Pater Noster. Bp., é. n., Helikon. Velúrkötésben, jó állapotban. 35x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz