Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Revesz-Imre-1859-1945-Tengerihantas-Szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-kere~II1960343
1960343
10144
345
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Révész Imre (1859-1945): Tengerihántás. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×48 cm