Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~1000009/Gorontser-Greff-Lajos-1888-1976-7E1930-1940-MUSZ-Magyar-Uszo-Szovetseg-1907-jelzett-~II1951237
1951237
30493
344
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) ~1930-1940. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) 1907" jelzett Ag emlékérem, hátoldalon "LUVDIG BP" gyártói jelzéssel (16,58g/0.800/34mm) T:2
: ekb