Bomnie jelzéssel: Hermész a tengeren, Réz lemezkép, sérült keretben, 3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Szobrok-kisplasztikak-plakettek~6/Bomnie-jelzessel-Hermesz-a-tengeren-Rez-lemezkep-serult-keretben-31C39721-cm~II1948467
1948467
11113
344
Sculptures, statuettes, plaques
Leírás: Bomnie jelzéssel: Hermész a tengeren, Réz lemezkép, sérült keretben, 31×21 cm
: turóczi_márk