Hajózás, Balaton

Tételek száma: 13

Koós Tamás(szerk.): Balatoni mindentudó. Bp., 1958. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12937.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kenessey Béla: A Balaton. Kiadja: az Országos M. Kir. Vízépítési Igazgatóság. Bp., 1928, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 43 p.
12938.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
32
1907 Az Osterreichischer Lloyd Triest Thalia gőzösének fedélzeti rajza. 44x32 cm
12939.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1960-1970 2 db balatoni üdülési brosúra
12940.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bíró József: Hajók a Balatonon. Bp., 1966, Magyar Közlekedési Múzeum - Veszprém megye Múzeumi Igazgatósága. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12941.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balogh Béla-Vikár Tamás: A hajók elmélete. Bp., 1955, Akadémiai Kiadó, 720 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. Megjelent 500 példányban.
12942.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Halmay Lóránd: Evezősök, és motorcsónakosok kézikönyve. Bp., 1938. Gergely. R. 72p
12943.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
1914-1918 A cs. és kir. folyami flottilla hajókiemelő egységének egyedülálló fotóalbuma. A világháború során elsüllyesztett dunai hadihajók, személy- és teherszállító hajók kiemelésére, javítására szakosodott katonai egység feliratozott képes naplója. Rendkívül izgalmas képanyaggal, több tucat nevesített, részben magyar hajóval, dunai városok képeivel, de nagyrészt ritkán látott hajókat ábrázoló fotókkal. 40 darab feliratozott fotót tartalmazó album feliratozott borítóval. A fotók mérete kb 16x12 cm, a dombornyomott borítójú mappa mérete 33x48 cm. Ritka hajózástörténeti dokumentum! A fotók kb fele sérült, megázott.  / 1914-1914 Picture diary of the k.u.k. Schiffshebeformation aka the military ship looming unit. 40 large photos with rarely seen military and passanger ships on the Danube, mainly on Serbian territory. Images of the ships and the cities around. Half of the photos are damaged
12944.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Marjai-Kő: Történelmi hajók modellezése. Bp., 1966. Táncsics. Kiadói kartonálásban
12945.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Balaton és vidéke. Térképmelléklettel és képekkel. Térképmelléklettel és képekkel. Bp. (1909.) Eggenberger. 167 l.4 t. 1 kih. térk. . Gerincén megragasztva. Eggenberger-féle Utikönyvek III-IV. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
12946.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
34
Vegyes hajózással kapcsolatos tétel, 3 db:   Becske Ödön: Kishajók szerkesztése és építése. Bp.,1974, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.   Marjai Imre: Készítsünk hajómodellt! Bp., 1987, Móra. Melléklettel. Kiadói papírkötés, jó állapotban.   Marjai Imre: Nagy hajóskönyv. Természetbúvárok Könyvespolca. Bp, 1981, Móra. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
12947.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes hajózással kapcsolatos tétel, 4 db:   1933 H. Heilmann: Annuaire des Marées pour Le Havre la Mer du Nord, la Manche, la Golfe da Gascogne et la Saine. Anné 1933. Le Havre, Maison Vissére, 72 p.+ 1 t. (Kihajtható melléklet.) Francia nyelven. A kihajtható színes melléklet egyik oldalán zászlókkal, jelzésekkel, a másik oldalán két térképpel Le Havre kikötőjéről. Kiadói papírkötés, jó állapotban.  Frank G. G. Carr: The Cutty Sark and the days of sail.   Sárhidai Gyula: Tengerek szürke farkasai. Bp., 2001, Petit Real. Kiadói kartonált papírkötés.   David Miller: Modern tengeralattjárók. Harci fegyverek. Fordította: Gál Csaba. Debrecen, 1993, Hajja&Fiai. Kiadói kartonált papírkötés.
12948.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft