Cserkész Tételek száma: 7
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1942602
12930
344
Scout
cca 1910 2 db cserkész fotó és fotólap 1950670
12931
344
Scout
1937 Hollandia nemzeti jamboree emlék kiskanál + kevés cserkész filatélia 1952447
12932
344
Scout
1933 Gödöllő, A Jamboree borítékja, használatlan 1557851
12933
344
Scout
Ernest Thompson Seton: Két kis vadóc. Két fiú kalandjai. Úgy éltek, mint indiánok és sokat tanultak az erdőn. Írta és rajzolta: Ernest Thompson Seton. Fordította Temesi Győző. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 126 p.+10 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. 1919629
12934
344
Scout
1933 Gödöllő cserkész IV. VilágJamboreemeghívó kisplakát + 2 reklám nyomtatvány / Scout World Jamboree invitation for concert + 2 advertising 17x32 cm 1929591
12935
344
Scout
1934 A magyar cserkész c. újság felszerelési melléklete 1948344
12936
344
Scout
cca 1930 Cserkészek, színezett nagyméretű fotó, 39×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft