Erdészeti zsebnaptár az 1943. évre. I-II. Szerk.: Dr. Ing. Mihályi Zoltán. XXIX. évf. Bp., 1943, Országos Erdészeti Egyesület. Kiadói egészvászon kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban.
A vadászati ismeretek kézikönyve I-II. kötet. I. kötet: Bölcsházai Bélaházy Jenő: Fegyvertan. Fogó-készülékek, csalétkek, hívók, hurkok,...A vadászebek, vadászló és sólyom.
II. kötet: Szécsi Zsigmond: A hazai vadak természetrajza. [Balatonfenyves], 1993, Lipták. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, 6 db:
Fekete István: Téli berek. Bp.,1964,Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában. Bp.,1985,Kentaur. Az első kiadás fényképeivel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötésben, kiadó kissé szakadt borítóval.
Czifferszky István: Ördöggyűrű. Bp., 1981, Móra. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban.
Schmidt Egon: Tollas énekművészek. Dr. Kalotás Zsolt fotóival. Bp., 2003, Új Ember. Kiadói kartonált papírkötés.