15019.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Les Merveilles de L'Italie. Florence,1948,G. Fattorusso, 613+2 p.+1 t. Francia nyelven. A szÃnes cÃmképet leszámÃtva fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült kartontokban, de ezt leszámÃtva jó állapotban.