15605.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Bölöni Farkas Sándor: Utazás Észak-Amerikában. Sajtó alá rendezte, és bevezetővel ellátta: Remenyik Zsigmond. Bp.,1943, Officina. Átkötött egészvászon-kötés, kis sérüléssel a gerincen.