Könyvek: Technika

Tételek száma: 48

17339.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17340.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mészáros Ferenc - Nádasi Antal: Biztonságosabban, takarékosabban, Skodával. Bp., 1982, Műszaki. Papírkötésben, jó állapotban.
17341.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db Harc a levegőért - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.
17342.

3 db "Harc a levegőért" - Bánhidy Antal: Pilóta lettem + Magyar Sándor: Álmodni mertünk + Valentino Tocci: Légi párbaj. Bp., Révai. Kiadói kissé kifakult egészvászon kötés, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Képes diáklexikon. Technika. Bp.,1989, Minerva. Kiadói kartonált papírkötés.
17343.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tretyakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.
17344.

Podvizhnoy sostav i tyagovoye hozyaystvo zheleznih dorog. Szerk.: Tret'yakov, A. P. Moszkva, 1971, Transport. Foltos vászonkötésben.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17345.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17346.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17347.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mechanical Engineers Handbook. Szerk.: Lionel S. Marks. New York-London, 1930, McGraw-Hill Book Company. Szövegközti illusztrációkkal. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen sérüléssel.
17348.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Bodh József: Szabás-rajzkönyv. A Cipész-Káté című szabászati tankönyvéhez. Bp.,1936, Gaál Lajos,(Bokor és Fischer-ny.), 32 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17349.

Bodh József: Szabás-rajzkönyv. A "Cipész-Káté" című szabászati tankönyvéhez. Bp.,1936, Gaál Lajos,(Bokor és Fischer-ny.), 32 p. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17350.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft