15655.
344. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Kereszty Alfonz: Élettan, sportélettan. Bp.,1967, Sport. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 1450 példányban.