Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet Bálint György és Kállai Ernő előszavával. Bp.,1945, Szikra, 8 p. + 11 t. Kiadói mappában, a mappa szakadt, sérült, foltos, de a fametszetek jó állapotban.
Horváth Teréz: Kokas Ignác. Mai Magyar Művészet. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc alján sérüléssel. Megjelent 4100 példányban.
A művész, Kokas Ignác (1926-2009) által Gacs Lászlónak Gacs Gábor (1930-) művész fiának dedikált példány.
Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Közreműködtek: Kövessi Edit, és Ujváryné Kerékgyártó Adrienne. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerkesztő és a közreműködők által dedikált.
Az Új Idők kézimunka könyve: csomózott-, vert- és rececsipkék. Szerk. és rajzolta: Feyérné Kovács Erzsébet. Szövegét írta: Dirner Alice. Bp.,1938, Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerkesztő, Feyérné Kovács Erzsébet által dedikált.
Építészet porcelánon és üvegen. Kiállítási katalógus. Szerk.: Pusztai László. Bp.,1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal-Magyar Építészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.