Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 177

Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet Bálint György és Kállai Ernő előszavával. Bp.,1945, Szikra, 8 p. + 11 t. Kiadói mappában, a mappa szakadt, sérült, foltos, de a fametszetek jó állapotban.
16646.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Horváth Teréz: Kokas Ignác. Mai Magyar Művészet. Bp.,1982,Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált papírkötés, a gerinc alján sérüléssel. Megjelent 4100 példányban.  A művész, Kokas Ignác (1926-2009) által Gacs Lászlónak Gacs Gábor (1930-) művész fiának dedikált példány.
16647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Barcsay Jenő dedikált kiállítási katalógusa. 1957. Nemzeti Szalon.
16648.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Marácz István: Meztelen fények. Bp.,2005, Szerzői kiadás,(EPC-ny., Budaörs.) Kiadói kartonált papírkötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Akt album. A művész által dedikált.
16649.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az Új Idők kézimunka könyve: Varrás és hímzés. Szerk.: Feyérné Kovács Erzsébet. Közreműködtek: Kövessi Edit, és Ujváryné Kerékgyártó Adrienne. Bp.,1935, Singer és Wolfner, 72 p+XXXII t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerkesztő és a közreműködők által dedikált.
16650.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Új Idők kézimunka könyve: csomózott-, vert- és rececsipkék. Szerk. és rajzolta: Feyérné Kovács Erzsébet. Szövegét írta: Dirner Alice. Bp.,1938, Singer és Wolfner, 96 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, szép állapotban. A szerkesztő, Feyérné Kovács Erzsébet által dedikált.
16651.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lugosi József-Temesváry Ferenc: Kardok. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
16652.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Temesváry Ferenc: Fegyverkincsek, díszfegyverek. Bp., 1982, Helikon - Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16653.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lugosi József-Temesváry Ferenc: Pisztolyok. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16654.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Építészet porcelánon és üvegen. Kiállítási katalógus. Szerk.: Pusztai László. Bp.,1999, Országos Műemlékvédelmi Hivatal-Magyar Építészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötés.
16655.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kerezsi Ágnes: Obi-ugor viseletek. Catalogi Musei Ethnographiae 17. Bp.,2010, Néprajzi Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
16656.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Szacsvay Éva: Szobrok. Catalogi Musei Ethnographiae 18. Bp.,2011, Néprajzi Múzeum. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötésben.
16657.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: