Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD

Leírás:

Nemzetnevelők könyvtára 8 kötete: I. Nemzetismeret 7. Weis István: Hazánk társadalomrajza. II. Nemzetszolgálat 2.: Faragó Ferenc: Népünk egészsége. II. Nemzetszolgálat 4.: Közoktatásügyi igazgatás és iskolafelügyelet. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 6.: Várkonyi Zsigmond: A gyermek és környezete. IV. Gyermek- és Ifjúságtanulmány 2. Gyermek testi és lelki fejlődése. V. A Népiskola könyvei 1.: Somos Lajos: Népiskolai nevelés. V. A Népiskola könyvei 21.: Népiskolai ipari és kereskedelmi ismeretek. VI. A gazdasági középiskolák könyvei 10.: Kereskedelmi üzemi gyakorlatok. Bp.,1942-1944, Országos Közoktatási Tanács. Kiadói félvászon-kötések, többnyire kissé kopott borítókkal, jó állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor