Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 15
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1437357
10512
344
Ex libris - small-graphics
Peter Wolbrandt (? - ?): Gute Fahrt zur Insel des Glücks 1939. Újévi Ex Libris. Fametszet, papír, jelzett, 11×8 cm 1830336
10513
344
Ex libris - small-graphics
Olvashatatlan jelzéssel: 23. Országos Ifjúsági Bélyegkiállítás. Rézkarc, papír, 6×10 cm 1950145
10514
344
Ex libris - small-graphics
Alexandre Lunois (1863-1916): Le camarade de voyage. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: