Hollóházi porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomo... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500008/Hollohazi-porcelan-tancoslany-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-30-cm~II1934657
1934657
11197
343
Leírás: Hollóházi porcelán táncoslány, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 30 cm
: tánczos_gábor