26 000 Ft
70,27 EUR, 76,47 USD
Haas & Czjek 6 db porcelán csésze és alj, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, csésze: m: 5,5 cm, d: 8 cm, alj: 14,5 cm.