Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~1500009/Exner-Karoly-1850-1919-7E1930-Magyarorszagi-Testedzo-Egyesuletek-Szovetsege-jelzett-Ag-di~II1937925
1937925
30517
343
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Leírás: Exner Károly (1850-1919) ~1930. "Magyarországi Testedző-Egyesületek Szövetsége" jelzett Ag díjérem "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (37,39g/0.800/45mm) T:2 kis ph.
: ekb