Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 62

1898. Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- ph. Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials Br decoration without C:AU edge error NMK 250.
31030.

1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Alkalmazottak Számára" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:1- ph. Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration without C:AU edge error NMK 250.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1930-1940. M. Kir. Állami Szövő Fonó Ipari Középiskola Budapest zománcozott jelvény, hátlapon 163 sorszám beütéssel (30x53mm) T:2-,3 tűhiány, zománchibák
31031.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége) ezüstpatinázott fém jelvény (14x19mm) T:1- / Hungary ~1930-1940. M.GY.O.SZ. (Hungarian Shorthand Writers Alliance) silver plated badge (14x19mm) C:AU
31032.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934. XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica Br lemezjelvény (34mm) T:2
31033.

1934. "XXV. Országos Katolikus Nagygyűlés - Actio Catholica" Br lemezjelvény (34mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1936. Erdélyi Szépmíves Céh zománcozott szögletes Br medál (30,5x34mm) T:1- hátlapon patina
31034.

1936. "Erdélyi Szépmíves Céh" zománcozott szögletes Br medál (30,5x34mm) T:1- hátlapon patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
31035.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Iván István (1905-1968) 1950. BP. Atl. Feln. P. B. 1951. 800. m. fém díjérem szalag nélkül (37mm) T:2
31036.

Iván István (1905-1968) 1950. "BP. Atl. Feln. P. B. 1951. 800. m." fém díjérem szalag nélkül (37mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1950-1977. 8db-os vegyes magyar sportérem tétel, mind szalagon T:2
31037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1950-1982. 4db klf lövész sportérem és emlékérem, az egyik jelzett hollóházi porcelán T:1-,2
31038.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1954. Évi Dunai Árvízvédelemért aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2
31039.

1954. "Évi Dunai Árvízvédelemért" aranyozott Br kitüntetés szalaggal T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
~1957. Arany Jánost ábrázoló fém jelvény, jelzés nélküli Major Aladár (20,5mm) T:2
31040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1958. Brüsszeli Világkiállítás zománcozott fém kitűző, rajta a magyar pavilon, hátoldalán 28 sorszám (25x40mm) T:1-
31041.

1958. "Brüsszeli Világkiállítás" zománcozott fém kitűző, rajta a magyar pavilon, hátoldalán "28" sorszám (25x40mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft