1950 Budapest térképe. 1: 25.000. Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállal... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500029/1950-Budapest-terkepe-1-25000-Bp-Honved-Sajto-es-Lapkiado-Vallalat-Offset-ny-vasz~II1935142
1935142
12782
343
Maps
Leírás: 1950 Budapest térképe. 1: 25.000. Bp., Honvéd Sajtó és Lapkiadó Vállalat, (Offset-ny.), vászonra kasírozva, egy szelvényen kis sérüléssel, 147x114 cm.
: turóczi_márk