Rézkarc hatású nyomatok üvegezett fa keretben, 13,5×22,5 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Bolhapiac~500012/Rezkarc-hatasu-nyomatok-uvegezett-fa-keretben-13-5C39722-5-cm~II1934838
1934838
11396
343
Flea Market
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Rézkarc hatású nyomatok üvegezett fa keretben, 13,5×22,5 cm
: turóczi_márk