Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. 1960, Minerva. Kiadói félvászon... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/343/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Vadaszat~1000008/Tolnay-Kalman-Vadaszok-szakacskonyve-1960-Minerva-Kiadoi-felvaszon-kotes-kopottas-al~II1937923
1937923
16863
343
Books: Hunting
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. 1960, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
: turóczi_márk